آریاپرداز دارای نماد اعتماد دوستاره , با اطمینان خرید کنید

تماس با ما : 02144874626 - 02166007961

با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدید کننده گرامی , از اینکه بر ما منت گذاشته و از سایت ما بازدید میکنید با جان و دل سپاسگذاریم. شما به دنبال رفع یک نیاز به سایت ما مراجعه نموده اید و ما صادقانه موارد مختلفی که تجربه کرده ایم را در اختیار شما قرار میدهیم. ارادتمند شما (بهزاد محمدی) مدیر گروه نرم افزاری آریا پرداز


آیا برای یک مرکز تجاری قصد راه اندازی باشگاه مشتریان دارید ؟ آیا شما یک کسب و کاری دارید که دارای نمایندگی و شعبات زیاد میباشد , قطعا شما مدیری هستید که به تکرار خرید مشتریان معتقد هستید و به دنبال راه کاری برای وفادار کردن مشتریان هستید.

ما در آریا پرداز به شما کمک میکنیم تا بتوانید یک نرم افزار باشگاه مشتریان اختصاصی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید , این نرم افزار را به سیستم مدیریتی که در اختیار دارید متصل کنید و از عملکرد زیر مجموعه های خود گزارش های مورد نیاز را تهیه کنید . برای مشتریان خود پلن های متفاوتی ایجاد کنید و به مشتریان خود این امکان را بدهید تا به صورت یکپارچه بتوانند امتیازات خود را در تمام شعبات و زیر مجموعه های شما استفاده کنند , در قرعه کشی ها شرکت کنند و با شرکت در نظرسنجی ها شما را از عملکرد زیر مجموعه ها آگاه سازند. همه ما واقف به این امر هستیم که بهترین راهنمای ما مشتریان ما هستند. برای در اختیار داشتن یکچنین نرم افزار قدرتمندی ابتدا نیاز به تحلیل صحیح از فرآیند های سازمانی و فروش شما میباشد. ما در آریا پرداز ابتدا اقدام به تحلیل فرآیندهای موجود میکنیم و با توجه به اهدافی که شما برای ما در نظر میگیرید اقدام به تولید یک نرم افزار باشگاه مشتریان اختصاصی متناسب با مجموعه شما میکنیم. برای درخواست نرم افزار اختصاصی در ابتدا میبایست با ما تماس بگیرید و ما را از اهداف خود آگاه سازید. ما بسیار خوشحال میشویم تا سهمی در توسعه کسب و کار شما داشته باشیم و در مسیر پیش روی شما همراه شما باشیم. شماره تماس 02144874626 و موبایل 09331200920 مستقیما به مدیریت مجموعه آریا پرداز متصل میشود.