یاهو آخرین طراحی سایت خود را رونمایی کرد


Yahoo، در حال حاضر ، در حال به روز رسانی صفحه اصلی وب سایت خود و برنامه های موبایل می باشد. طراحی جدید یاهو، در آمریکا انجام شد و انتظار می رود که کشورهای دیگر هم کم کم از این طراحی استفاده کنند.

طراحی سایت یاهو

در این مقاله از سلسله مقاله های طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت و سئو وب سایت که در شرکت طراحی سایت اطلس وب برای شما تهیه شده است قصد داریم تا شما خوانندگان عزیز را از آخرین تغییرات در یاهو آشنا نماییم.

یاهو با در نظر گرفتن تجربه ای جدید، طراحی های آخر خود را تغییر داد و مفهوم جدید “اخبار آنلاین” را به دنیای طراحی آورد.  این مفهوم ، تغییرات نامحدودی را ایجاد کرد و تجارب خیلی بیشتری را در اختیار کاربران وب سایت خود قرار داد. تیم ویراستار یاهو، اخبار آنلاین را در صفحه اصلی وب سایت یاهو قرار می دهند و به کاربران خود این اطمینان را می دهند که این اخبار ، به صورت آنلاین در اختیار آن ها قرار می گیرد. مطالب گذاشته شده در یاهو، مطابق با پیشنهادات شخصی افراد در سایت گذاشته می شوند. این وب سایت جدید ، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که اخبار را به صورت آنلاین در اختیار ما کاربران قرار می دهد. شما از طریق یاهو می توانید اتفاقات و اخبار را به صورت آنلاین دریافت کنید. یاهو توجه شما را به سمت خبرهایی که مورد علاقه کاربران است، جذب می کند و آن ها را با جزئیات به روز و جدید، در اختیار ما کابران وب سایت و آنلاین قرار می دهد.

مسائل مربوط به تجارت یاهو، کاملا موثق می باشند. وفادار بودن به یک مارک تجاری ، کار سختی است، هرچند که درآمد شما را افزایش می دهد. گذاشتن اخبار آنلاین شخصی، برای رسیدن به این هدف ، بسیار مهم می باشند. زمانی که شما از یاهو استفاده می کنید ، مطمنئا علائق و خواسته های شما در آنجا ثبت شده و یاهو از این طریق می تواند به محتوای مطالبی دست یابد که کاربران به آن مطالب علاقه بیشتری نشان دادند. هرچقد که شما بر روی یاهو سرمایه گذاری کنید ، بهتر می توانید ، به اخبار آنلاین دسترسی پیدا کنید.

طراحی سایت یاهو

اگر کاربران وب سایت ، تمایل ندارند تا از صفحه مدنظر خود استفاده نکنند ، بهتر است که آن صفحه را ببندند. این مشکل ، همیشه در یاهو وجود داشته و ما بارها صفحاتی را می بینیم که باز مانده اند. بستن این صفحات ، کار بسیار ساده ای برای کاربران وب سایت می باشد. یاهو امیدوار است که بتواند با در اختیار قرار دادن تجارب خود برای کاربران وب سایت ، تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهد. یاهو می تواند با ترجمه متون طولانی،  برای کاربران ، درآمد حاصله از تبلیغات خود را بالا ببرد.

هدف یاهو در زمینه صنعت، استفاده از پیشنهاد کاربران در اخبار آنلاین سایت خود می باشد. یاهو برای پیشبرد اهداف خود، از پیشنهاداتی که در رسانه های اجتماعی گذاشته می شود ، استفاده نمی کند. در عوض یاهو می خواهد برای رسیدن به هدف خود، با کاربرانی ارتباط برقرار کند که به صفحات رفته و آن ها را سریع کنار گذاشتند. این کار ، یکی از ریسک پذیرترین کارها در طراحی جدید محسوب می شود. چرا که اخبار گذاشته بر روی سایت ها در سطح جهان به شدت تاثیر قسمت پیشنهادات کاربران قرار می گیرند و ممکن است کاربران صرفا برای گذراندن وقت خود ، پیشنهادات نامناسب خود را  بی هدف در سایت قرار دهند. اگر یاهو، اخبار آنلاین  خود را محدود کند و سطح آن ها را پایین بیاورد ، به نتیجه عکس خواهد رسید.

یاهو اصلا مشکلی با جذب کاربران وب سایت ندارد. یاهو نامی مشهور و کاربر پسند در سطح جهان می باشد. مشکل یاهو در عدم توانایی در نگه داشتن افرادی است که برای سایت مفید می باشند. بدین معنا که یاهو نمی تواند بازدیدکنندگانی را در سایت خود حفظ کند که برای آن ، سودآور هستند. امید بر این است که یک روز یاهو بتواند با گذاشتن اخبار آنلاین مربوط به افراد و استراتژی عالی، به جایگاه ویژه ای برسد.