آریا پرداز از سال 1391 اقدام به راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان برای انواع کسب و کار نموده , ازاعتماد شما متشکریم

تماس با ما : 02144874626 - 02166007961

نرم افزار باشگاه مشتریان خودتو همین الان راه اندازی کن

برندینگ:

وقتی شما یک کارت الکترونیکی به مشتری خود میدهید تفاوت و تمایز خود با دیگران را نشان داده اید. هیچ فردی حاضر به دور انداختن یک کارت الکترونیکی نیست و تا زمانی که کارت در کیف مشتری قرار دارد , نام و برند شما با هر بار باز شدن کیف پول مشتری نمایش داده میشود.( درون کیف پولتان رو نگاه کنید , چند کارت منقضی شده میبینید که هنوز دور نیانداختید)

تمرکز خرید:

وقتی که مشتری امتیازی درون کارتش هست که فقط می تواند تو مجموعه شما خرج کند اولین جایی که در انتخاباش مراجعه میکنه شما هستید.

افزایش مشتری:

اگر مشتری شما فعلا خودش هم نیاز به خدمات شما نداشته باشد اولین نفری که احساس کند به خدمات و یا محصولات شما نیاز دارد کارت اعتباری خود را در اختیار آن فرد قرار میدهد و شما را به عنوان یک مرجع معرفی میکنه که در نهایت منجر به تعدد مشتری می شود. ( استفاده ابزاری از دایره ارتباطات مشتری نهایی )

گیفت کارت:

ما مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم که در نرم افزار خود موفق به شبیه سازی شبکه بانکی شده ایم. این به این معنی میباشد که شما میتوانید یک کارت اعتباری را بدون نام شارژ کنید و به عنوان هدیه در اختیار مشتریان و مجموعه ها قرار دهید. این عمل چه سودی برای شما دارد ؟ تخفیفی که قرار است شما در انتهای کار به مشتری خود بدهید در همان ابتدای امر به وی میدهید و این مسئله سبب جذب مشتریان جدید میشود

گزارش گیری کامل:

این به این معنی است که شما به ازای هر داده که در نرم افزار وارد میکنید قادر هستید بر اساس بازه های زمانی و انواع پارامترها همچون میزان تخفیف , فروش , میزان مشتریان وفادار , تعداد حضور مشتریان و غیره از سیستم گزارش گیری نمایید

ماژول های حیرت آور

امکاناتی نظیر ارسال پیامک تشکر از خرید , تبریک تولد , ارتقای گروه کاربری , خرید اعتباری و ..........
نرم فزارباشگاه مشتریان آریا پرداز!

با افتخار تقدیم میکنیم

دلگرم به همراهی شما هستیم , آمار بخشی از استفاده کنندگان خدمات ما

+ مشتریان ما

+ تعداد نفرات عضو باشگاه مشتریان

+ میزان رضایتمندی

نسخه مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید

***72 ساعت تضمین برگشت وجه در صورت عدم رضایت***

قیمت های فوق با احتساب 900 هزار تومان تخفیف فروش ویژه آریا پرداز لحاظ گردیده و به صورت موقت میباشد.

نسخه کسب و کار

700.000 هزارتومان
360 روز
گروه بندی مشتریان
اتصال به کارت هوشمند
آپدیت های رایگان
ارسال پیامک
سیستم بازاریابی
گزارش گیری روزانه , هفتگی , ماهیانه
1000 پیامک رایگان
پشتیبانی یک ساله رایگان

پشتیبانی آریاپرداز

پشتیبانی 24 ساعته

تمام سرویس های آریا پرداز دارای خدمات پشتیبانی میباشند. پشتیبانی و رفع خطا کاملا رایگان در طی مدت قرارداد انجام میگیرد و بعد از انقضای قرارداد شما میتوانید با تمدید اشتراک خود از خدمات ما استفاده نمایید.

سیاست گذاری باشگاه مشتریان

ما به شما کمک میکنیم تا سیاست گذاری مناسب و قابل اجرایی برای باشگاه مشتریان خود انتخاب کنید. تجربه کار کردن با 600 مدیر کسب و کار , باعث شده تا ما کاملا با شرایط هر کسب و کاری آشنا باشیم و بهترین پلن را برای مشتریان خود اجرا کنیم

مانی بک ( گارانتی پول )

72 ساعت فرصت تست سرویس , چنانچه در طی مدت 72 ساعت به هر دلیل از نرم افزار باشگاه مشتریان رضایت نداشتید , میتوانید بدون دلیل درخواست عودت وجه پرداختی خود را نمایید.
Support guaranteed!

درباره آریا پرداز

آریا پرداز یک مجموعه متشکل از برنامه نویسان باتجربه و خبره میباشد. آریا پرداز در سال 1389 توسط بهزاد محمدی پایه گذاری گردیده.در آریا پرداز ما بر روی پروژه هایی کار میکنیم از نظر دیگران امکانپذیر نمیباشد. برای ما نه گفتن به پروژه های منحصر به فرد غیر ممکن است. ما عاشق انجام دادن کارهای سخت در مدت زمان کوتاه هستیم. به هر حال ما اشتیاق زیادی برای انجام دادن پروژه های استارتاپی , طراحی سیستم های فروشگاهی , ایجاد کمپین های تبلیغاتی در فضای مجازی و اپلیکیشن های موبایلی داریم. ما نسبت به مشتری خود متعهد هستیم و تمام سعی خود را میکنیم تا پروژه ای را تحویل مشتری دهیم که سبب ایجاد نام نیک برای ما گردد.افتخار ما رضایتمندی بیش از 600 مشتری است.